SIKERES HALÁSZATI ŐRI RUHAPÁLYÁZAT!!!

Sokszor, sok helyen esett már szó a pályázati lehetőségekről. Nos örömmel tájékoztatom tagságunkat, hogy a MOHOSZ által kiírt 100%-os támogatottságú „Halászati őrök ruházata” pályázat keretében egyesületünk 8 fő halászati őr részere kapott teljes ruházatot. A nyertes pályázat értéke kb. 1 900 000 Ft, melyhez egyesületünknek egyetlen forint önrészt sem kellett biztosítania.

A felszerelés tartalma a 70/2012 BM rendeletnek megfelelően, a teljesség igénye nélkül: 11 db felső ruházat, 5 db alsó és 10 db kiegészítő ruházati cikk (nyári és téli kabátok, valamint nadrágok, mellény, félcipő, bakancs, csizma, sapkák, ingek, pólók, pulóver, derékszíj, téli kesztű, láthatósági elemek, névkitűző) egységes arculati elemekkel ellátva.

Ilyen és ehhez hasonló pályázati lehetőség még nem volt, így nagy örömmel fogadtuk a lehetőséket!

Nagy köszönet a Magyar Országos Horgász Szövetségnek és a Horgász Egyesületek BAZ Megyei Szövetségének!!!

Kategória: Főoldal | A közvetlen link.