
Tiszalúc
-

Bejelentkezés
-
Legutóbbi bejegyzések
Legutóbbi hozzászólások
-
Elfogadóhely
-

A mai napon egyesületünk megrendezte az V. Gerőcs József Emlékversenyt, amely egyben egyesületi versenyünk és gyermeknapi horgászversenyünk is volt.
Nagyon jó hangulatú, vidám és tartalmas napot tölthettünk együtt a vízparton.
Külön öröm számunkra, hogy sok gyermek horgász vett részt a versenyen, akik lelkesedésükkel, kitartásukkal és mosolyukkal igazán különlegessé tették a rendezvényt.
Egyesületünk számára kiemelten fontos a horgászutánpótlás-nevelés, a természet szeretetére való nevelés, valamint az, hogy a gyerekek minél több élményt szerezzenek a vízparton.
Köszönjük minden résztvevőnek, szülőnek, segítőnek és egyesületi tagnak, aki hozzájárult ahhoz, hogy ez a nap ilyen jól sikerüljön!
TELEPÍTÉS BESZÁMOLÓ: 2026. június 3-án 20 000 db. előnevelt fogassüllő ivadék kihelyezése történt meg a Tiszalúci Holt-Tisza „Tiszalúci Üdülőtelep” szakaszán.
SHE Tiszalúc elnöksége

Ma a Kesznyéteni Erőmű-csatrona „10-es híd” és az Erőmű közötti szakasz horgászhelyeinek tisztítását végeztük.
Kérjük horgászatra csak a kitisztított helyeket használják!
Mindenkinek eredményes horgászatot kívánunk!
SHE Tiszalúc elnöksége






Új „munkatárssal” bővült egyesületünk gépparkja, egy HUSQVARNA TS 112 fűnyíró traktor személyében, mellyel a vízparti zöldterületeink karbantartásának hatékonyságát szeretnénk növelni.
SHE Tiszalúc elnöksége



Május 9-én zajlott a Sporthorgász Egyesület Tisztújító Közgyűlése, mely a kövezkező öt éves ciklus (2026-2031) vezetőségét volt hivatott megválasztani.
A Sporthorgász Egyesület megválasztott vezetősége:
Elnök: Majdanics Péter Tamás
Alelnök: Csordás László
Titkár: Orosz László
Pénztáros: Ozsváth Ferencné
Versenyfelelős: Mogyorósi Pál
Fegyelmi bizottság
Elnök: Dr. Andrékó János
Tagok: Kónya Zoltán és Timár Ferenc
Felügyelő bizottság
Elnök: Krajnyák Lajos
Tagok: Bonta Viktor és Bodnár András
Az újonnan megválasztott vezetőség valamennyi tagja nevében köszönjök a bizalmat!







